+90(212) 803-1970+90(532) 708-5989 info@ckskompozit.com

Menu

Kurumsal / Hakkımızda

Bizi Tanıyın

CKS Kompozit Hakkında

CKS Kompozit kompozit 25 yıllık tecrübesiyle kompozit sektörüne hizmet vermektedir.

Kompozit sektörü ülkemizde ve dünyada en hızlı gelişme gösteren sektör durumundadır.Yıllık %10-18lik bir büyümeye sahip olan sektör yalnızca son ekonomik kriz sürecinde biraz yavaşlamış,ancak büyümeye devam etmiştir.

Her geçen gün yeni bir firma sektöre yeni bir ürünle girmektedir.Bizlerde CKS Kompozit olarak sektördeki yeni ürün,buluş,hammadde v.s. gibi gelişmeleri müşterilerimize aktarabilmek için yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmaktayız.Bu fuar ve gezilerden edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Sektörde yeterli sayıda teknik ve yetişmiş eleman olmayışı nedeniyle bir çok firma imalatında bazı sorun ve sıkıntılarla karşılaşmaktadır.Bizde CKS Kompozit olarak bu durumdaki müşterimiz olan veya olmayan her firmaya teknik destek vererek yardımcı olmaya çalışmaktayız.Amacımız kompozit sektörünün bir an önce gelişmesi kalkınması ve layık olduğu konuma ulaşmasıdır.

CKS Kompozit her tür camelyaf ürünün satışını gerçekleştirmekle birlikte ,uygulama safhasındada teknik destek vererek danışmanlık yapmaktadır.

İstendiğinde özel imalat ve ürün camelyaf türlerini de ürettirip,ithal etmekteyiz.

Yurt dışında geliştirilen yeni ürünleri tespit ettiğimiz zaman bu ürünleri en kısa sürede Türk kompozit sektörüne ulaştırıyoruz.

CKS Kompozit hiçbir zaman satıcı-müşteri ilişkisi olarak çalışmamış tüm müşterileri çözüm ortağı olarak görmüştür.

Arkadaşlıkve dostluk temel ilkemizdir.

Sizlerle hep birlikte elele nice başarılara ulaşacağımıza inancımız tamdır.Misyonumuz

CKS Kompozit kompozit olarak Yurtdışından distribitörlükler almakta, daha uygun hizmet vermek amacıyla paketleme sistemini kendi bünyemizde gerçekleştirip Türkiye pazarına sunmaktayız.

CKS Kompozit olarak hedefimiz,yeni çıkan ürünleri araştırıp bulmak ve portföyümüze katarak müşterilerimize en uygun koşullarda sunmaktır.Çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekte ve uluslararası bağlantılar yapmaktayız.